Buradasınız: Ana Sayfa > KURUMSAL > KURUMSAL

1987 yılında başladığımız ticari hayatımızda Endüstriyel reklamcılık alanında, Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetlerle, sürdürülebilir müşteri memnuniyetini ilke edinerek, her konuda sizin çözüm ortağınız olmayı hedefledik.

 

1990 yılında Açıkhava reklam sektöründe ANKYRA Medya ile çalışma alanlarımızı geliştirerek Billboard, duvar, raket, otobüs durağı, çatı ve şehirlerarası yol kenarı totemleri vb. reklam mecralarını bünyemize kattık.

 

2010 yılında ANKUVA Yapı’yı kurarak İnşaat, banka şubeleri, mobilya, fuar stantları, özel aydınlatmalar ve cephe kaplama işlerinde anahtar teslim çözüm sunarak, değişim projelerinde çözüm odaklı uygulamalar yapmak amacıyla çalışmaya başladık.

 

2014 yılında iş ortaklarımızın ihtiyacı olabilecek günümüz teknolojileri ışığında oluşturulmuş konfigürasyonlar ile üretilmiş LED panel ve komponentlerini, her türlü kasa ve konstrüksiyonları, istek halinde projelendirmeyi, ihtiyaç halinde montaj ve bakım hizmetlerini birlikte vermeyi hedefleyerek ANGORA Teknoloji’yi kurduk.

 

2017 yılında; 1993 yılından bu yana yayın hayatına eşsiz kitaplar, dergiler ve hakemli bilimsel yayınlar kazandıran, Ülkemiz yayıncılık hayatında önemli bir yere sahip BİLİM ve SANAT Yayınları’nı bünyemize katarak gelişmeye devam etmekteyiz.

 

Amacımız günümüz teknolojilerine uygun kaliteli çözümleri sizlere sunmaktır.

 

Şirketimiz her zaman kaliteyi sunmayı hedefleyen, " sürdürülebilir müşteri memnuniyetini" ilke edinen, uzman kadrosuyla karşılıklı memnuniyete ve güvene dayalı olarak sizlere hizmet verecektir. 

 

Saygılarımızla

 
İLETİŞİM

Kayaş Mah.19 Mayıs Bulvarı
No: 693 Mamak/ANKARA-TR

Tel: (0312) 372 79 38 - 372 34 70
Faks:(0312) 372 37 14
ankyra@ankyrareklam.com.tr